Mobilbahis bonus

Poker’de Kazanmanın En İyi Yolları

Poker'de kazanmanin en iyi yollari

Poker'de kazanmanin en iyi yollariPoker’de kazanmanın en iyi yolları

Pokerde kazanmak istiyorsanız saatlerce oynamalı, mükemmel bir hafızaya sahip olmalı ve oyunun her anında çok büyük bir dikkatle diğer oyuncuları izlemelisiniz. Masanızda oyunu bilenler varsa, emin olun ki onlar da her hareketinizi inceliyorlardır.

Birçok poker oyuncusu ilk rounddan sonra kim bet yaptı, kim fold etti, kim ne kadar artırdı, hiçbirini hatırlamaz. Kaybedince de kötü şansı suçlarlar. Kağıtların dağıtılmasıyla, elinize güzel bir kombinasyon geldiğinde rakiplerinizi yanıltmak, oyalamak ve benzeri amaçlarla sakın oyunu yavaşlatmaya çalışmayın. Yani bahsettiğimiz şey düşük betler yaparak dikkat çekmemeye çalışmak. Yüksek bet yaparak herkesin Fold etmesinden endişelenmeyin cesur olun.

Herşeyden önce pokeri iyi bilen pro oyuncular ne yapmaya çalıştığınızı anında anlarlar ve bedelini ödetirler. Böylelikle stratejiniz kötü sonuç doğurur. Üstelik eliniz iyiken kazandığınız para çok düşük kalır. Pokere yeni başlayanlar ilk açılan kartlarda hangilerinin güçlü hangilerinin zayıf olduğunu anlamakta zorlanabilirler.

Texas Holdemde elinizdeki 7 kart içinden en iyi 5 kartlık bileşimini tutturmanız gerekir. Poker taktikleri öğrenmek istiyorsanız ustaların yanında gezmeyi bırakın. Onlar sizin gibilere hayatta ipucu vermeyecekleri gibi vaktiniz boşa geçer. Aksine çok iyi poker oynadığını zannedenlerin yanında dolaşın. Emin olun onlar marifetmiş gibi tüm bildiklerini ve taktiklerini ballandıra ballandıra size anlatacaklardır. Bunları güzelce dinleyin, söylediklerini gerekirse not edin ve sonra da bu kişilerle oturup poker oynayın. Masadaki oyuncuların tek tek gösterdikleri reaksiyonları ve yaptıkları hamleleri dikkatlice inceleyin.

Özellikle Texas Holdemde bu en önemli noktalardan birisidir. Karşınızdaki oyuncunun karar verme sürecinde gösterdiği tepkileri öğrenmek, oyuncuyu çözmekteki en önemli adımdır. Poker oynamak için illaki internetin en büyük, en kalabalık sitelerine gitmenize gerek yok. Bu kalabalık sitelerde büyük oyuncular, büyük paralar vardır ve eğer çok iyi bir oyuncu değilseniz, kaybetme olasılığınız büyük sitelerde daha fazla olur. Bunu asla unutmayın.